Hekato electronics

 
 
 

Kontakt / Contact

HEKATO ELECTRONICS SP. Z O.O.
ul.Karpacka 22,                                                  
54-617 Wrocław                                                   
NIP: 897-178-50-25                                             
tel. 605 966 922                                                   
e-mail: biuro@hekato.pl
 

WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NINIEJSZĄ INFORMACJĄ !

 

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO), w trosce o ochronę Twoich danych informujemy, iż administratorem danych osobowych wprowadzonych i przekazanych za pomocą niniejszego formularza jest HEKATO Electronics Sp. z o.o. nr KRS: 0000432300 z siedzibą we Wrocławiu (54-617), ul. Karpacka 22, tel. +48 605 966 922.

Podane przez Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celach w jakich zostały nam przekazane czyli: podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy, zawarcia i realizacji umowy, archiwizacji, udzielania odpowiedzi na Państwa pytania i wnioski. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji ww działań.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, mają Państwo zawsze prawo do: dostępu do przekazanych nam danych osobowych, ich sprostowania, ograniczenia, usunięcia, przeniesienia przetwarzanych  przez nas danych do innego administratora, wniesienia skargi na nasze postępowanie do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mogą Państwo zawsze sprzeciwić się przetwarzaniu przez nas swoich danych. Zawsze też, w każdym momencie, mogą Państwo cofnąć zgodę na ich przetwarzanie.

Więcej informacji znajdziecie Państwo: http://www.hekato.pl/pl/page/ochrona-danych-osobowych (Zakładka: FIRMA/Ochrona Danych Osobowych). W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w tej sprawie, prosimy o kontakt na adres mailowy rodo@hekato.pl lub pisemnie: Inspektor Danych Osobowych, Hekato Electronics Sp. z o.o., 54-617 Wrocław, ul. Karpacka 22.

 
 
DZIAŁ HANDLOWY:  oferta, wycena, doradztwo techniczne.

Piotr Siudek
Regionalny koordynator sprzedaży 
kom.: 605 644 288

e-mail: piotr.siudek@hekato.pl
Region działania: województwo mazowieckie

Szymon Jagodziński
Regionalny koordynator sprzedaży 
kom.: 601 399 455

e-mail: szymon.jagodzinski@hekato.pl

Małgorzata Dylewska
Kierownik działu - opiekun klientów kluczowych
kom.: 609 909 355

e-mail: malgorzata.dylewska@hekato.pl

DZIAŁ TECHNICZNY-SERWIS:

mgr inż. Grzegorz Siwoń  
kom.: 603 399 277 
e-mail: grzegorz.siwon@hekato.pl 
 
Wyślij wiadomość